Szanowni Państwo
15 czerwca br. o godzinie 18:00 w stołówce szkolnej na parterze zapraszamy na zebranie rodziców dzieci, które rozpoczynają naukę w kl. I w r. szk. 2016/2017.

Szanowni Rodzice!!!
Ewentualne podania z prośbą o wspólne umieszczenie zaprzyjaźnionych dzieci (max 5 osób) w jednej klasie 1 prosimy składać w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 24 czerwca 2016r. Prośba powinna być podpisana przez wszystkich Rodziców dzieci umieszczonych w podaniu.

Szanowni Rodzice uczniów rozpoczynających edukację w naszej szkole
informujemy, że elektroniczna rekrutacja dzieci do klas 1 na rok szk. 2016/2017 rozpoczyna się
1 kwietnia 2016 r.

Ważne informacje:
"Dni otwarte" w szkołach podstawowych

Harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2016/2017

Kryteria rekrutacji do klas I szkół podstawowych dla kandydatów spoza obwodu

Zapraszamy również do zapoznania się z dodatkowymi informacjami: "Sześciolatek w szkole = mądre wspieranie dzieciństwa"
Od dnia 18 stycznia 2016 roku Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń – samorządowa placówka doskonalenia nauczycieli - uruchomiła punkt konsultacyjny dla rodziców zainteresowanych posłaniem dziecka 6 letniego do I klasy szkoły podstawowej.
link do strony: Konsultacje dla rodziców

Dodatkowe materiały informacyjne i edukacyjne dotyczące edukacji ucznia 6 letniego znajdą Państwo na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji, linki poniżej: