Niech żyją Dziadek i Babcia! Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo ważne święto dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 340 im. Bogusława Molskiego. Tradycyjnie od lat składamy życzenia naszym drogim Seniorom z Natolina. Uczniowie klasy 2c przygotowali z tej okazji przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna” i piękne laurki z radosnymi życzeniami. 2 lutego wspólnie z Seniorami spędzili miłe chwile w klubie przy ul. Lasek Brzozowy. Seniorzy mają nadzieję, że odwiedzimy Ich również za rok.

21 lutego klasa 2c gościła swoje babcie i swoich dziadków u siebie w szkole. Dziadkowie obejrzeli swoich wnuków w barwnym przedstawieniu „Kot w butach”. W prezencie otrzymali zredagowaną specjalnie na ten dzień gazetkę „Z życia klasy”. Przy pysznych łakociach, wśród gwaru i śmiechu dzieci tuliły się do dziadków i dziękowały za okazane serce.
     Było cudownie! Do zobaczenia za rok!
Wspomnienia ze spotkania: