Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur” – 2011

W kategorii „MALUCH”
wynik bardzo dobry
Anand Srivastava kl. 3e
wyróżnienie Karol Podgórski 3a, Kajetan Chałecki 3d, Mateusz Trubisz 3b, Oskar Petlik 3e, Agata Kiełbińska 3b, Ignacy Krzewski 3b, Jan Tarnowski 3c, Wojciech Stempniak 4a, Maksymilian Szymanowski 4b, Paweł Murdzek, Aleksandra Musioł 4b, Szymon Sierzputowski 4d, Błażej Sierzputowski 4d i Alicja Zielnik 4a.

W kategorii „BENIAMIN”
wynik bardzo dobry
Artur Szafarczyk 5b i Szymon Karpiński 5b
wyróżnienia Piotr Kluczyński 5a, Witold Drzewakowski 5b, Alicja Obrębska 5a, Adam Kiełbiński 5b, Jakub Bandurski 5d, Marta Kajkowska 5a, Jakub Chodyra 5b, Jan Ajewski 5d, Karol Mere 5d, Alicja Rogóż 5c, Karol Tomaszewski 5d, Robert Szafarczyk 5b, Klaudia Petrenko 6a, Jan Wachnowski 6a, Anna Korwin-Kossakowska 6a i Julia Deisenberg 6a.

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 3 Szkół Podstawowych Ursynów m. st. Warszawy Świetny ze mnie Matematyk
II miejsce Anand Srivastava kl. 3e

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny Tropami Pitagorasa