9 grudnia, jak co roku, odbył się w naszej szkole "Wieczór opłatkowy dla Seniorów". Jest to jedna z wielu form aktywności, przy pomocy której realizujemy podstawowe założenia programu wychowawczego naszej placówki. Uczymy szacunku dla osób starszych. samotnych i będących w potrzebie.
     Uroczystość składała się z dwóch części. Pierwsza to występy artystyczne uczniów klasy 4b, dzieci ze świetlicy oraz członków Koła Muzycznego. Druga część to poczęstunek w stołówce szkolnej, dzielenie się opłatkiem i śpiewanie kolęd. Poczęstunek przygotowali członkowie Koła Caritas przy wsparciu uczniów klas 4-6.
     Nasi goście otrzymali też symboliczne prezenty. Między innymi piękne kolorowe choinki wykonane przez dzieci ze świetlicy. Wieczór upłynął w miłej świątecznej atmosferze. Zadowolenie naszych gości było największą zapłatą za wysiłek włożony w przygotowanie spotkania.