„U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką” – śpiewały dzieci z klasy Ic. W tym roku to wnuki przygotowały dla swoich dziadków słodkie niespodzianki z okazji Święta Babci i Święta Dziadka. W specjalnie udekorowanej sali postawiono królewskie trony, na których zasiedli dziadkowie. Na ich głowach zalśniły drogocenne korony.
     Wyjątkowi goście z wielkim wzruszeniem wysłuchali przygotowanej specjalnie dla nich pięknej inscenizacji. Wszyscy zachwycali się wspaniałym śpiewem swoich milusińskich. Do podziękowań i życzeń dla kochanych dziadków dołączone zostały własnoręcznie wykonane upominki. Przygotowane słodkości smakowały tak samo, jak babcina szarlotka. Dzieci dostrzegły w oczach swoich dziadków wzruszenie, dumę i wielką wdzięczność za to spotkanie. Cieszyły się, że sprawiły swoim najdroższym i najukochańszym dziadkom dużo radości. To był wyjątkowy dzień w klasie Ic. Zapraszamy dziadków za rok… Bo Święto Babci i Dziadka w naszej szkole to już od lat coroczna tradycja.

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego święta.