„Duży i mały,

karnawałowa
skoczna muzyka.”

Tadeusz Chudy

W czwartek przed zimowymi feriami (10.02.) odbył się w naszej szkole bal karnawałowy.
     Najwcześniej zabawę rozpoczęły klasy 0 i 1, następnie bawiły się klasy 2 i 3 – a wieczorem klasy starsze.
     Wspaniała dekoracja, fruwające serpentyny i balony bardzo podobały się wszystkim zebranym w szkolnej sali gimnastycznej. W rytm różnorodnej muzyki tańczyli zmyślnie poprzebierani uczniowie – udowadniając tym samym, że twórcza fantazja dzieci nie zna granic.
     Korowód wróżek, krasnali, muszkieterów, motyli, księżniczek i wielu innych baśniowych postaci radośnie podskakiwał z wychowawczyniami i zebranymi rodzicami.
     Starsze klasy bawiły się przy dźwiękach utworów ulubionych wykonawców. Królowały popularne przeboje oraz piosenki idoli.
     Zarówno wśród młodszych dzieci, jak i młodzieży wybrano i nagrodzono osoby o najciekawszym przebraniu oraz najlepiej przebraną klasę. Zwycięzcy objadali się pysznymi cukierkami.