15 kwietnia 2011r. Odbyło się w szkole podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Sportowy Ursynów”. Na uroczystość przybyły zaproszone – przez organizatorów – osoby, między innymi gość honorowy pani Irena Pogorzelska-Molska – małżonka patrona naszej szkoły, wiceburmistrz Ursynowa – pan Witold Kołodziejski oraz Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji – pan Janusz Samel.
     Uroczystość odbywała się w sali gimnastycznej, w której zaprezentowano zgromadzonym nagrodzone prace.
     Laureaci konkursu otrzymali wspaniałe nagrody z rąk dyrektora szkoły pani Małgorzaty Osieckiej oraz pana Witolda Kołodziejskiego, zaś opiekunowie podziękowania za przygotowanie podopiecznych do konkursu.
     Uroczystość uświetnił występ młodych aktorów z klasy 5A i 5B pod kierunkiem pani J. Lejzy. Uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „Kopciuszek na sportowo” - traktujące z humorem aktywność sportową baśniowych postaci.
     Pełni dumy i satysfakcji z osiągniętego wyniku laureaci zapewniali, ze w przyszłym roku też wezmą udział w konkursie. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości