Już po raz drugi uczniowie szkoły podstawowej nr 340 im prof. Bogusława Molskiego przy Lokajskiego 3 uczestniczyli w grze terenowej odbywającej się na Ursynowie.
      Pierwszej imprezie, zorganizowanej 17 IV przez nauczycieli geografii, patronował burmistrz gminy. Uczniowie uczyli się zorby, zdobywali wiedzę o patronach ursynowskich ulic, rozwiązywali krzyżówki.
      Drugą grę 7 V 2011 r. zorganizowali i poprowadzili studenci piątego roku Uniwersytetu Warszawskiego, z kierunków Etnologii i Sinologii. Uczniowie odbyli „Podróż po Azji” zapoznając się z kulturą, tradycją i ekonomią krajów azjatyckich. Było jedzenie pałeczkami, wiązanie sari oraz turbanów, a także malowanie przy użyciu sprayu. Uczestnicy dowiedzieli się, że w Wietnamie zapłacą dongami, w Chinach spotkają inny alfabet, a po Indiach mogą podróżować skuterem Bajaj.
       Uczniowie mogli zapoznać się ze zdjęciami jednego ze studentów, który odbył ośmiomiesięczną podróż do Indii, a także podziwiać oryginalne stroje z regionu. Pogoda dopisała, a uczestnicy nie tylko dobrze się bawili ale też dużo nauczyli.