W dniu 25 listopada odbyło się spotkanie klas młodszych z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Wszyscy tym dniu przynieśli
do szkoły swojego ukochanego misia. Podczas wspólnego spotkania prezentowaliśmy piosenki i wiersze o misiach. Bardzo zabawne przedstawienie o wesołych i niesfornych misiach przygotowały dziewczynki
z klasy 3 b. Uczniowie z klasy 1 b przybliżyli uczniom skąd pochodzi to święto, zapoznały wszystkich dlaczego nasz polski miś - Miś Uszatek ma klapnięte uszko. Wychowawczynie i rodzice przygotowali w tym dniu misiowe niespodzianki dla dzieci. Dzieci m.in. oglądały filmy ze sławnymi misiami, podjadając misiowe łakocie. Na pewno ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci.

A tak było: