W szkole też przygotowujemy się do świąt. W klasach i na korytarzach są już piękne dekoracje. Na choinkach błyszczą bombki i kolorowe ozdoby, świecą lampki. Pojawiły się anioły, pachną pierniczki.
    Dzieci nie tylko wypatrują pierwszej gwiazdki i czekają na prezenty, ale pilnie przygotowują występy, ćwiczą śpiewanie i granie kolęd. Niektóre klasy organizują wigilijne spotkania z rodzicami, a to wymaga wiele pracy.
        Trzecioklasiści i czwartoklasiści przygotowali apel świąteczny, a drugoklasiści inscenizację „Opowieści wigilijnej”. Na apelach usłyszeliśmy wiele znanych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu naszych uczniów. Uczniowie klas 4 i 5 pięknie zagrali na fletach i dzwonkach amerykańskich. Wszystkim bardzo podobała się kolęda wykonana przez Zosię i Zuzię z 6c na skrzypcach z akompaniamentem fortepianu. Na koniec wszyscy mali artyści wraz z publicznością wykonywali wspólnie kolędę „Przybieżeli do Betlejem”
        Miło w takiej atmosferze czekać na ten magiczny wieczór...

Klasa 2c i 'Opowieść wigilijna'

klasa 3d