„Wielcy ludzie tworzą wielkie rzeczy, dobrzy – trwałe”.
Tym zadaniem uczniowie podsumowali działalność patrona szkoły na uroczystości piątej rocznicy nadania szkole imienia Profesora Bogusława Molskiego. Uroczysta akademia odbyła się w sobotę, 25 kwietnia, ale już od kilkunastu dni szkolne klasy i korytarze zamieniały się w kwitnące ogrody. W otoczeniu drzew, kwiatów, słuchając pięknych piosenek w wykonaniu chóru, zespołu muzycznego i najmłodszych uczniów prezentowaliśmy swoje osiągnięcia. W odświętnym nastroju pokazaliśmy i opowiedzieliśmy przybyłym gościom oraz rodzicom o naszej codziennej pracy. Wszyscy mogli się przekonać, że nie tylko się uczymy, ale wykonujemy mnóstwo dodatkowych prac, bierzemy udział w konkursach, a nasi nauczyciele doceniają ten wysiłek. To było święto całej szkolnej społeczności – dyrekcji, nauczycieli, pracowników obsługi, uczniów i rodziców. Cieszymy się, że uświetniła je swoją obecnością pani Irena Molska i zaproszeni goście. Ta uroczystość dostarczyła wszystkim wielu wzruszeń i radości.

Wspomnienia z naszej uroczystości