27, 28 oraz 29 czerwca 2012r. uczniowie uroczyście uczcili zakończenie roku szkolnego.
      Na apelach nagrody otrzymali ci, którzy przez cały rok zdobywali bardzo dobre oceny w nauce, brali udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a ich zachowanie stanowiło wzór dla innych. Najlepsi z klas prezentowali się przed całą społecznością szkolną.
      Uczniowie klas 6 pożegnali mury szkoły dostojnym polonezem. Najlepsi szóstoklasiści odebrali z rąk pani dyrektor nagrody, m.in. Srebrną Tarczę, stypendia dla najzdolniejszych uczniów oraz nagrodę za najlepszy wynik sprawdzianu po szóstej klasie.
      Klasa 6A, pod kierunkiem pani J. Lejzy, w krótkim programie podziękowała gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za pomoc w zdobywaniu nauki oraz opiekę i trud edukacji od pierwszej do szóstej klasy.
      Wszyscy absolwenci zapewniali, że zawsze będą wracać do „swoich” nauczycieli.

Nasza uroczystość: