Czwartego września wszystkie klasy rozpoczynające naukę w nowo wybudowanej placówce, uczestniczyły w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2012/2013.
      Zaciekawionych uczniów przywitała serdecznie Pani Dyrektor Małgorzata Osiecka, życząc zgromadzonym świetnych wyników w nauce i zachowaniu przez cały rok.
      Na scenie ustawionej w szkolnej sali gimnastycznej uczniowie podziwiali występ młodych aktorów grających w przedstawieniu „Pinokio”. Na uznanie zasługiwała gra Wojciecha Stempniaka – który wcielił się w postać tytułowego Pinokia. Mali aktorzy z klasy 5A przygotowali wspaniały występ pod czujnym okiem wychowawczyni pani Sylwii Łabuś.
      Klasy czwarte mogły również podziwiać przedstawienie przygotowane przez klasę 5B pod kierunkiem pani Anny Dźwigniewskiej, a które zostało wcześniej zaprezentowane w dniu oficjalnego otwarcia szkoły.

Zobaczcie zdjecia z "Pinokia":