Dziękujemy Naszym Nauczycielom, pod takim hasłem odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w wykonaniu kl. II e.
       Natomiast klasa 6a na apelu przedstawiała pracę nauczycieli w sposób zabawny i dowcipny.
       Występ przygotowano w formie mini przedstawienia, o każdym z nauczanych w szkole przedmiotów uczniowie śpiewali fragment popularnej piosenki, np. „Ale to już było" - o historii.
       Chórek składający się z dwóch osób umilał wspólny występ „przeróbkami" piosenek o szkole do znanych melodii.
       Całe przedstawienie podobało się zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Wszyscy zebrani mogli wspólnie pośpiewać, a nauczyciele spojrzeć na nauczane przez nich przedmioty z trochę innej perspektywy.

Marta Kajkowska 6A

Zdjęcia z uroczystości