Szkolny zespół wspierania uczniów uzdolnionych wystąpił z inicjatywą przedstawienia całej szkolnej społeczności kolegów, którzy odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach, także pozaszkolnych.
       Jako pierwsza odważyła się wystąpić przed szeroką publicznością Ola z klasy 3c. Dziewczynka odnosi duże sukcesy w narciarstwie alpejskim. Wśród rówieśników należy do krajowej czołówki. Na spotkaniu zaprezentowała wszystkie zdobyte dyplomy, medale i puchary. W tym roku na zakończenie sezonu narciarskiego otrzymała Kryształową Kulę dla najlepszego zawodnika roku. Ola bardzo ciekawie opowiadała o swojej wielkiej pasji, odpowiadała na liczne pytania. Mamy nadzieję, że miłością do narciarstwa zaraziła innych uczestników spotkania. Oli gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych zwycięstw.