W tym roku szkolnym w naszej placówce rozpocznie naukę około 900 dzieci na poziomach od klasy 0 do 6. Nowy rok szkolny jako pierwsi powitali uczniowie klas najmłodszych, a później uczniowie klas starszych.
      Wszystkich zgromadzonych na uroczystych apelach serdecznie powitała Pani dyrektor – Małgorzata Osiecka. Pani dyrektor przedstawiła zgromadzonym kadrę pedagogiczną, wszystkie osoby pracujące z naszymi uczniami. Otwierając nowy rok szkolny 2013/2014 Pani dyrektor życzyła uczniom, nauczycielom, rodzicom sukcesów, zadowolenia i spełnienia pokładanych nadziei.
      Uroczystość uświetniły programy artystyczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Dla najmłodszych uczniowie klasy 3 f zaprezentowali szkolne wiersze i piosenki wprowadzające wszystkich w nowy rok szkolny. Natomiast uczniowie klas 4-6 obejrzeli krótki występ przygotowany przez klasę 5 E. Dziewczynki i chłopcy przedstawili historię konspiracyjnej lekcji w czasie okupacji hitlerowskiej. Krótko przybliżyli atmosferę takich zajęć w minionych czasów.
      Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie w kameralnej atmosferze mogli powitać się po wakacjach. Na korytarzach szkoły wesoło rozbrzmiewały śmiechy i rozmowy uczniów. Po wakacyjnej przerwie wszyscy mogli się spotkać i porozmawiać o miłych chwilach związanych z wypoczynkiem.

Informację przygotowały: p. Małgorzata Bronisz i Joanna Lejza
na stronie umieściła Agata Ziemek