8 listopada 2013 roku odbyły się w naszej szkole uroczyste apele z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów.
      Dla uczniów klas 1-3 III e zaprezentowała ciekawy program artystyczny. Przedstawienie było wzbogacone utworami muzycznymi w wykonaniu Aleksandry Degles i Bruna Renkiewicza. Utwór pt. „Białe róże” solo zaśpiewały uczennice: Lidia Domaszewicz, Ola Rolnik, Zuzanna Hiż i Julia Dąbrowska.
      Uczniowie klasy IV A w programie słowno – muzycznym przybliżyli koleżankom i kolegom z klas 4 – 6 drogę wielu pokoleń Polaków ku niepodległości.
      11 listopada 1918 roku entuzjazm i radość Polaków z odzyskanej niepodległości były wielkie, co udało się czwartoklasistom przekazać wszystkim zebranym na uroczystości.
      Dziękujemy za ciekawe lekcje historii.

Informacje przygotowały: p. Małgorzata Bronisz i Alicja Gajowniczek
na stronie umieściła Agata Ziemek