25 listopada obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pierwszy miś maskotka powstał 111 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie.
       W naszej szkole uroczyście obchodziliśmy ten dzień. Podczas misiowego spotkania zerówki i klasy pierwsze poznały historię „pluszowego święta”, rozwiązywały niedźwiadkowe łamigłówki oraz zdobywały informacje na temat populacji niedźwiedzia brunatnego w Polsce.
       Miłym urozmaiceniem spotkania była prezentacja misiowych wierszy i piosenek przygotowanych przez każdą z uczestniczących klas.
Na zakończenie obchodów nastąpiła uroczysta chwila rozwiązania konkursu plastycznego „Pluszowy miś odwiedza naszą szkołę”. Laureaci otrzymali drobne upominki oraz wielkie brawa od kolegów i koleżanek.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce: