27 listopada odbyło się w szkolnej auli spotkanie ze znaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną p. Grażyną Torbicką.
      Dziennikarka najpierw opowiedziała o początkach swojej pracy w telewizji oraz o tym, czym aktualnie się zajmuje. Następnie odpowiadała na liczne pytania uczniów, którzy bardzo sumiennie przygotowali się do spotkania. Szóstoklasiści chcieli jak najwięcej dowiedzieć się na temat polskiego i światowego kina oraz jego twórców. Młodsi uczniowie pytali o sprawy związane z życiem codziennym, np. o której p. Torbicka zaczyna dzień czy ma zwierzęta i czy lubi gotować. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze.
      Na zakończenie dzieci podziękowały gościowi kwiatami i pięknie napisaną laurką.

Informacje przygotowała: p. Anna Dźwigniewska
na stronie umieściła Agata Ziemek