23 czerwca br. w Ratuszu Dzielnicy Ursynów odbyło się uroczyste podsumowanie trzeciej edycji konkursu „Ursynowska Ekoliga”.W ramach konkursu uczniowie w roku szkolnym 2013/2014 zbierali makulaturę, puszki aluminiowe, złom i butelki szklane.
      Chcielibyśmy serdecznie podziękować Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom szczególnie zaangażowanym w ten konkurs. Podnoszenie świadomości - już od najmłodszych lat - by dbać o środowisko i chronić otaczającą nas przyrodę - powinno być nadrzędnym celem wszystkich mieszkańców Ziemi.
      W trzeciej edycji konkursu nasi uczniowie w lidze szkół podstawowych - kategorii indywidualnej zajęli:
I miejsce podobnie jak w ubiegłym roku, Alicja Ołdak 5c
III miejsce Róża Mietlicka 2f oraz Amelia Lasocka 1f
Nagrodami dla zwycięzców klasyfikacji indywidualnej były cyfrowe aparaty fotograficzne.
      W kategorii klasowej (w szkołach podstawowych) trzy pierwsze miejsca wśród klas ze wszystkich ursynowskich szkół, zdobyły klasy z naszej szkoły. Klasa 1f w nagrodę pojedzie we wrześniu na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie, a dla klas 5c i 2f w nagrodę przygotowano albumy przyrodnicze.
      Zapraszamy całą społeczność szkoły do udziału w czwartej edycji tego konkursu – w roku 2014/15.
      Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, zbierając w naszej szkole surowce wtórne.

informacje przygotowały: p. Stanisława Mostowicz i p. Joanna Lejza
na stronie umieściła Agata Ziemek