28 czerwca 2014r. zakończył się kolejny rok nauki w naszej szkole. Dla klas szóstych były to ostatnie chwile w SP 340.
      Tradycyjnie nasi uczniowie zatańczyli poloneza oraz odebrali nagrody dla najlepszych: Srebrną Tarczę, stypendia dla najzdolniejszych uczniów oraz nagrodę za najlepszy wynik sprawdzianu po szóstej klasie.
      Uroczystość z okazji zakończenia roku uświetnił występ klasy 6a, która wystawiła sztukę pt. „Czerwony Kapturek” pod kierunkiem wychowawczyni – p. Sylwii Łabuś. Uczniowie do występów przygotowywali się ponad pół roku. Gra aktorów, stroje, scenografia wspaniale ze sobą współgrały i wzbudziły niemały aplauz widowni. Zabawny tekst, pełen humoru zainteresował wszystkich zgromadzonych.
      Gorące podziękowania należały się wszystkim młodym aktorom
za wspaniałą grę. Wszyscy byli zachwyceni.
      Naszymi absolwentom życzymy samych sukcesów i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń.

informacje przygotowała: p. Sylwia Łabuś
na stronie umieściła Agata Ziemek