Wakacje minęły niepostrzeżenie i znowu zawołała nas stęskniona szkoła.
      Dźwięk pierwszego dzwonka dla uczniów naszej szkoły rozpoczął 1 września kolejny rok szkolny 2014/ 2015. Gwar, śmiech, wesołe powitania na korytarzach jednoznacznie świadczyły o tym, że wszyscy z radością powrócili do naszej placówki.
      W tym roku w naszej szkole zdobywać będzie wiedzę ponad 1000 uczniów w klasach od 0 do 6. Zgromadzone na uroczystych apelach dzieci, rodziców i grono pedagogiczne powitała Pani Dyrektor Małgorzata Osiecka. Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli oraz pozostałe osoby kadry pedagogicznej pracujące z dziećmi. Pani Dyrektor życzyła wszystkim, zarówno uczniom jak nauczycielom, sukcesów, wiary we własne możliwości, wytrwałości w dążeniu do celu i radości ze wspólnego poznawania otaczającego świata.
      Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego umiliła swoim występem klasa 3c pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Magdy Łuczak.
      Po części artystycznej uczniowie poszczególnych klas wraz ze swymi wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych, aby przywitać się i jeszcze trochę w wakacyjnym nastroju, porozmawiać o nowym, rozpoczynający się roku szkolnym. Zaś jutro – już z plecakami, książkami i pełni zapału – wszyscy przychodzimy na lekcje.
Powodzenia!

Informacje przygotwała p. Dorota Zakrzewska