Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

W minioną środę odbyły się Mistrzostwa Ursynowa w biegach przełajowych. Wśród startujących znaleźli się także i reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 340. Znakomicie w kategorii 12-latków spisało się dwóch naszych uczniów – Michał Grzeszczak zajął 3 miejsce, a tuż za nim, na 4 miejscu uplasował się Olaf Chuszno. Wśród dziewcząt na bardzo wysokim 6 miejscu zawody ukończyła Zuzia Przedpełska. Cała trójka zakwalifikowała się do reprezentacji Ursynowa na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.
      Bardzo niewiele do zakwalifikowania się na te zawody zabrakło Zuzi Nalazek, która uplasowała się ostatecznie na 12 miejscu. W reprezentacji naszej szkoły znaleźli się również: Julia Żuk, Maja Oryga, Julia Szelest, Gabrysia Mańturzyk, Małgosia Masianis, Julia Chmielewska, Kajtek Żuk, Patryk Jurgilewicz, Kacper Nowociński, Michał Starachowski, Grześ Możeluk, Adam Zubarev, Artur Należyty.