13.10.2014 r. klasa VI c wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Powsinie, by posprzątać spadające z drzew liście.
      Spod szkoły wyruszyliśmy w stronę metra. Po dojechaniu na stację Wilanowska wsiedliśmy do autobusu jadącego w kierunku Ogrodu Botanicznego. Gdy dotarliśmy na miejsce, każdy z nas otrzymał grabie,a niektórzy szczotki do zamiatania. Pełni zapału i entuzjazmu zabraliśmy się pracy. Wszyscy bardzo zaangażowaliśmy się w pracę na świeżym powietrzu
i prześcigaliśmy się w usypywaniu większych kopczyków z suchych liści. Naszej pracy sprzyjała piękna słoneczna, jesienna pogoda.
      Po uporządkowaniu terenu i wygrabieniu liści udaliśmy się na zwiedzanie urokliwego Ogrodu Botanicznego. Po zakończonym spacerze wróciliśmy przez Las Kabacki z Powsina aż pod szkołę.

Informacje przygotwała p. Magdalena Osmańska