Dnia 11 listopada obchodzimy Świto Odzyskania Niepodległości. To wyjątkowe święto dla każdego Polaka jest również celebrowane w naszej szkole.
      Dnia 13 listopada mieliśmy szansę uczestniczyć w bardzo ciekawej i uroczystej lekcji historii. Rozpoczęciem było wspólne odśpiewanie w całości Hymnu Narodowego. Wszyscy uczniowie, aby uczcić to wyjątkowe święto, ubrani byli na galowo.
      W tym roku dla klas 0 – 3 uczniowie klasy 2d pod kierunkiem swojej wychowawczyni Pani Agnieszki Hałaczkiewicz przygotowali akademię poświęconą Świętu Odzyskania Niepodległości.
      Historia naszej Ojczyzny, jej bohaterstwo i niezłomny duch żyjący w sercach jej obywateli - o tym opowiadały wiersze oraz piosenki zaprezentowane przez uczniów.
      Wszyscy obecni wysłuchali ich z dużym zainteresowaniem i przejęciem. To była piękna lekcja patriotyzmu dla nas wszystkich.

Informacje przygotowała p. Dorota Zakrzewska