11 grudnia odbył się w naszej szkole Wieczór Seniora. Już po raz dwudziesty drugi gościliśmy Seniorów z naszego osiedla, głównie z Klubu Seniora działającego przy Natolińskim Ośrodku Kultury. Gośćmi honorowymi byli pani Elżbieta Skwirowska – dyr. Gimnazjum nr 95 oraz ks. Marcin Żurek- prefekt Szkoły Katolickiej mieszczącej się przy parafii Bł. Władysława z Gielniowa. Program Wieczoru składał się z dwu części.
      Pierwsza - to jasełka w wykonaniu uczniów kl. 6b pod kierunkiem pani Doroty Taflińskiej i dzieci ze świetlicy szkolnej. Druga - to łamanie się opłatkiem , składanie życzeń i wspólne kolędowanie przy herbatce i pysznych ciastach upieczonych przez uczniów i rodziców. Ksiądz Marcin czytając fragment Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa, wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Przypomniał sens i wymowę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzył pełnych radości chwil spędzonych w gronie najbliższych.
      Kolędy śpiewali także uczniowie z Gimnazjum nr 95 przygotowane przez panią Irenę Miękus - Calak, którym akompaniował pan Dariusz Rączka.
      Na zakończenie wspólnych chwil, gościom zostały wręczone drobne upominki przygotowane przez klasy drugie(2a, 2b,2c, 2d) i świetlicę.
       Pani Anna Kowalska i p. Ewelina Leśkiewicz zadbały o piękny świąteczny wystrój pomieszczeń, w których odbywało się spotkanie.
       Wieczór upłynął w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze. Był okazją do kształtowania w naszych uczniach postaw szacunku i zrozumienia dla osób starszych oraz budowania trwałych więzi międzypokoleniowych.

Informacje przygotowała p. Marianna Wojtkowska