Jaki jest nasz ukochany miś?
      Z pewnością każdy jest mięciutki, ma gruby brzuszek i najpiękniejszy i najmilszy pyszczek na świecie. Kolor futerka i wielkość nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, że bez względu na to czy lubiliśmy się bawić lalką Barbi czy matchboxem a może dinozaurami, to każdy z nas miał misia i to do misia najprzyjemniej było się przytulić. Wiedzą o tym dorośli i wiedzą o tym dzieci.
      25 listopada miś ma swoje święto. Pamiętały o tym dzieci w naszej szkole. Tego dnia każdy uczeń z klas młodszych przyszedł do szkoły ze swoim ukochanym misiem. Pod okiem Pani Ewy Świątek maluchy z klas 0 i I przygotowały wiersze, piosenki oraz rysunki przedstawiające ich ukochane niedźwiadki. Były konkursy, zagadki o misiach i przede wszystkim super zabawa z misiami.
      Zabawa była super misiowa!

Informacje przygotowała p. Dorota Zakrzewska