9 stycznia 2015 w auli szkolnej odbył się apel bożonarodzeniowy w języku angielskim zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego Magdalenę Krzyżanowską i Magdalenę Osmańską. Można było posłuchać i wspólnie pośpiewać kolędy i piosenki bożonarodzeniowe w języku angielskim w wykonaniu klas młodszych oraz obejrzeć występ klasy 4a, która zaprezentowała krótkie przedstawienie. Apel rozpoczęła klasa Ic, której uczniowie zaśpiewali piosenkę: „Santa ‘s on its way”. Następnie wystąpiła klasa IIb z utworem „It’s Christmas Day”. Ostatnią piosenkę – „Santa” wykonała klasa IIIf. Po występach młodszych uczniów, klasa 4a wystawiła przedstawienie o tematyce świątecznej. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za swoje występy gromki brawami.

Informacje przygotowała p. Magdalena Osmańska