Karnawał powoli się kończy, więc wszyscy uczniowie klas młodszych z niecierpliwością oczekiwali tegorocznego balu.
      13 lutego każdy pełen dobrego nastroju, chęci do zabawy i tańca pojawił się na naszym szkolnym balu. Mieliśmy przyjemność gościć olśniewające księżniczki, dostojne królewny, wspaniałe tancerki flamenco, czarodziejki i czarownice, Indianki oraz Japonki, krakowianki i DJ- ki. Nie zabrakło pięknych motyli, pszczółek, ptaków, biedronek.
      Wśród chłopców pojawiło się kilku lordów Vaderów, szturmowców, wojowniczych żółwi nija, spidermenów, supermenów, minionków, pilnujących porządku policjantów, szeryfów, czuwających nad bezpieczeństwem strażaków oraz pełnych wewnętrznego spokoju Indian. Aby nie zabrakło magii na naszym balu pojawiło się również kilku Harrych Potterów.
      Tak niesamowite towarzystwo bawiło się wyśmienicie przy dźwiękach najnowszych przebojów puszczanych przez wodzireja, ani przez chwilę nie odpoczywając. Nogi same chciały tańczyć i skakać i aż szkoda pomyśleć, że następny bal dopiero za rok…

Informacje przygotowała p. Dorota Zakrzewska