06.02. – w piątek odbył się apel podsumowujący naukę w I półroczu bieżącego roku szkolnego. Uczniowie zgromadzeni w sali mogli wysłuchać krótkiego wstępu podsumowującego wyniki w nauce w klasach 4-6 przygotowanego przez Panią Dyrektor Małgorzatę Osiecką.
Przed społecznością występowali po kolei najlepsi uczniowie poszczególnych klas w nauce i zachowaniu.
      Kolejnym punktem apelu było wręczenie nagród w konkursach przedmiotowych przeprowadzonych przez nauczycieli j. angielskiego, przyrody i zajęć komputerowych. Uczniowie otrzymali pamiątkowe książki i dyplomy częściowo ufundowane przez Radę Rodziców.
      Doskonałe wyniki w nauce i konkursach w I półroczu są zachętą do wytężonej pracy w II półroczu i zakończenia roku z równie wspaniałymi sukcesami.

Informacje przygotowała p. Joanna Lejza