Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Szkoła Podstawowa nr 340 im. Bogusława Molskiego upamiętniła to wydarzenie 5 lutego, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości, w tym Seniorów z Klubu Seniora przy ul. Lasek Brzozowy.
      Dzieci z klasy 3b przygotowały wspaniały występy artystyczny przepełniony radością, śpiewem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Dzieci własnoręcznie wykonały także laurki, którymi obdarowały przybyłych gości.
      Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Informacje przygotowała p. Renata Mazur