Dnia 23 kwietnia 2015r z okazji Dnia Ziemi klasa 4b zaprezentowała przedstawienie p.t. „Jaś i Małgosia”. W rolach głównych wystąpili: Helena Deisenberg – Małgosia, Karol Tafliński – Jaś, Maja Dąbrowska – Baba Flora.
      Treść przedstawienia: dzieci zagubiły się w lesie, Jaś hałasował i zaśmiecał las. Baba Flora złapała dzieci, zamknęła do komórki. Przerażone dzieciaki prosiły Babę Florę żeby ich wypuściła, zgodziła się ale Jaś musiał przyrzec, że nigdy nie będzie niszczył przyrody. Założył koło Miłośników Przyrody – zaprezentowali jak należy dbać o swoje środowisko. Gra aktorów i dekoracje bardzo podobały się widowni. Na zakończenie występów chór złożony ze wszystkich uczniów klasy 4b oraz solistów - Tatiany Lewandowskiej i Adama Rzeszutko zaśpiewał piosenkę z przesłaniem, żeby szanować przyrodę.

Informacje przygotowała p. Sylwia Łabuś