29 maja 2015r. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka uczniowie kl. 4-6 uczestniczyli w zorganizowanym w naszej szkole Dniu Sportu.
      Piękna pogoda umożliwiła dzieciom udział w przygotowanych na świeżym powietrzu konkurencjach sportowych. Uczniowie klas czwartych w obecności przedstawicieli Policji zdawali swój pierwszy poważny egzamin – na kartę rowerową.
      Dzieci brały także udział w kursie udzielania pierwszej pomocy oraz w degustacji zdrowej żywności. Na licznych stoiskach można było wypić sok ze świeżo wyciskanej marchwi oraz zjeść smaczne przekąski przygotowane przez „Wyspy Słońca” – firmę ajenta: Państwa Barańskich, którzy gotują obiady dla uczniów naszej szkoły
      Obok boiska rozstawione zostały trampoliny. Zabawę na nich umożliwił dzieciom Uczniowski Klub Judo Ryś. Zatem atrakcji nie brakowało i wszyscy świetnie się bawili.

Informacje przygotowała p. Anna Dźwigniewska