22.06.2015r. odbył się w naszej szkole pożegnalny bal dla uczniów szóstych klas. Zabawa została przygotowana i zorganizowana przez członków Rady Rodziców oraz opiekunów uczniów kończących szkołę. Pomagali i wspierali imprezę dyrektorzy szkoły – p. M. Osiecka i p. M. Antonowicz oraz wychowawcy szóstoklasistów.
      Bal rozpoczął się uroczystym polonezem. Na widok tańczących dzieci, niejednemu rodzicowi zakręciła się łza w oku. Aula, w której odbyła się zabawa,
na dwie godziny została udekorowana „kosmiczną” dekoracją: gwiazdkami, lampkami, zdjęciami planet i ciał niebieskich. Stanowiła bardzo ładne tło dla bawiącej się młodzieży.
      Doskonała muzyka wprawiła uczestników we wspaniały nastrój. W chwilach przerwy próbowali smacznych domowych wypieków, zaś punktem kulminacyjnym była wspólna degustacja pizzy.
      Wszyscy zebrani żałowali, że zabawa tak szybko się skończyła. Pożegnalny bal na długo pozostanie w pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Informacje przygotowała p. Joanna Lejza