Apel podsumowujący wyniki w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2014/2015 rozpoczął się przedstawieniem ,,Zielony kapturek i siedmiu krasnoludków”, przygotowanym przez klasę IV E pod kierunkiem pani Anny Dźwigniewskiej. Dzieci wcieliły się między innymi w role zielonych krasnoludków, które zapomniały o tym, co to jest czystość i ekologia. Dobra wróżka za pomocą zaklęcia zmieniła tę sytuację. Aktorzy wystąpili na tle pięknej scenografii,
w zaprojektowanych i wykonanych przez Rodziców klasy IVE kostiumach.
      Po przedstawieniu głos zabrała pani Dyrektor Małgorzata Osiecka, która podsumowała wyniki w nauce i zachowaniu. Gratulowała bardzo dobrych ocen, którzy uzyskali uczniowie naszej szkoły. Wyróżniła dzieci, które otrzymały świadectwo z czerwonym paskiem. Gratulowała najwyższej średniej klasom: 4A, 5A i 6B.
      Następnie nauczyciele poszczególnych przedmiotów wręczyli nagrody laureatom i finalistom konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, dzielnicowych i szkolnych.

Informacje przygotowała p. Alicja Gajowniczek