Ostatni dzwonek zadzwonił i nagle korytarze opustoszały, umilkły…
      Minął kolejny rok nauki, chyba szybciej niż każdy mógł się spodziewać. W czwartek 25 czerwca i w piątek 26 czerwca w naszej szkole odbyły się uroczyste apele kończące i podsumowujące rok szkolny.
      W czwartek 25 czerwca dla klas młodszych klasa 2c pod opieką swojej wychowawczyni Joanny Sas wystąpiła z przedstawieniem pełnym wakacyjnych piosenek i wierszy. Zostały wręczone dyplomy i wyróżnienia za udziały w różnych konkursach.
      Uroczyste zakończenie roku dla klas 0 -3 w naszej szkole odbyło się w piątek 26 czerwca. Uczniowie, rodzice i nauczyciele z przyjemnością obejrzeli program artystyczny przygotowany przez klasę 3f i ich wychowawczynię panią Magdalenę Kłysz. Piosenki, wiersze i wakacyjne rady sprawiły, że w powietrzu poczuliśmy zapach lata i wakacji. Jeszcze tylko dyplomy, nagrody i gratulacje dla zwycięzców konkursów przyrodniczych, matematycznych i humanistycznych a także recytatorskich oraz plastycznych.
      Życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji ku wszystkim zgromadzonym skierowała Pani dyrektor Małgorzata Osiecka, pani wicedyrektor Joanna Ładzińska oraz przewodniczący RR pan Robert Wojciechowski. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie wraz z rodzicami przeszli do sal, gdzie zostały im wręczone świadectwa – podsumowanie tegorocznej ciężkiej pracy i wielu osiągnięć.
      Jeszcze tylko kilka pożegnań, kilka słów i wspomnień o tym co się zdarzyło w tym roku w naszej klasie i szkole, życzenia dobrych wakacji i słońca, pogody, dobrych wiatrów na jeziorach i już…Jesteśmy gotowi i wyruszmy. Lasy, jeziora, góry, morze, bezkresne ścieżki, piękne polany, zachody i wschody słońca – oficjalnie, pełną piersią zaczynamy wakacje!

P.S. We wrześniu o wszystkim opowiemy – ale to dopiero za długie dwa miesiące!!!!

Informacje przygotowała p. Dorota Zakrzewska