5 października 2015 klasa IV f wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Powsinie, by pomóc w porządkowaniu działek przed zimą. Spod szkoły wyruszyliśmy w stronę metra. Po dojechaniu na stację Wilanowska, wsiedliśmy do autobusu jadącego w kierunku Ogrodu Botanicznego.
      Gdy dotarliśmy na miejsce, każdy z nas założył rękawice ochronne i pełen zapału oraz entuzjazmu zabrał się do pracy. Mieliśmy za zadanie wyrwać jak najwięcej zielska i chwastów. Wszyscy bardzo zaangażowaliśmy się w pracę na świeżym powietrzu, której sprzyjała piękna, słoneczna i jesienna pogoda.
      Po uporządkowaniu terenu udaliśmy się na zwiedzanie urokliwego Ogrodu Botanicznego. Po zakończonym spacerze wróciliśmy przez Las Kabacki z Powsina aż pod szkołę.

Informacje przygotwała p. Magdalena Osmańska