14 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Klasa 5b przygotowała zabawną inscenizację, w której wróżka Luzbajera zaczarowała nauczycielkę prowadzącą lekcję. Uczniowie narzekający na swoją Panią, dostrzegającą nieodrobione prace domowe, ich złe zachowanie, teraz nagradza szóstką Tomka, który nie napisał wypracowania, karze Krzysia, który dał się pobić Tomkowi, nie dopuszcza do głosu Magdy i stawia jej jedynkę. W klasie panuje chaos, dzieci są zdezorientowane, chcą, aby ich Pani odmieniła się. Wraca wróżka, odczarowuje nauczycielkę. Uczniowie są zadowoleni.
      Inscenizacja kończy się piosenką w wykonaniu wszystkich uczniów klasy 5b, solistami byli Tatiana Lewandowska, Helena Deisenberg, Kuba Szum.
      Po uroczystości w Sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do swoich klas, kontynuując obchody Święta.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Informacje przygotowała p. Sylwia Łabuś