Dzięki zaangażowaniu i współpracy Rady Rodziców, dyrekcji szkoły oraz urzędu dzielnicy w czerwcu 2015 roku ruszyła rozbudowa budynku w Szkole Podstawowej nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego w Warszawie – powiększenie stołówki i szatni oraz rozbudowa parkingu przed szkołą o miejsce postojowe dla autokaru wraz z przebudową wjazdu na parking.
      Od pierwszego września tego roku rodzice naszych uczniów mogą korzystać z rozbudowanego parkingu.
      Od października uczniowie spożywają obiady w przestronnej stołówce. Obecnie dzieci mają więcej czasu na spokojne zjedzenie posiłku. Codziennie wydawanych jest ok. 800 obiadów a w stołówce jednorazowo zmieścić się może 200 uczniów. Cała społeczność szkolna bardzo cieszy się z polepszenia warunków.