Już tradycyjnie w okolicy imienin Andrzeja, w tym roku w auli bawiliśmy się na dyskotece. Wzorem roku ubiegłego zabawa odbyła się w dwóch turach. Najpierw bawiły się klasy czwarte i klasa 5e, a później reszta klas piątych i klasy szóste.
      Organizacja dyskoteki była możliwa dzięki życzliwości Rady Rodziców, która sponsorowała imprezę opłacając pracę didżeja p. Dariusza Pyrzanowskiego, który bardzo profesjonalnie prowadził naszą zabawę, tak jak w poprzednich latach.
      Nowością w tym roku była możliwość wcześniejszego zamawiania utworów, przy których się bawiliśmy. Wielkim przebojem okazała się być piosenka „Pomidorowa”, przy której bawili się dosłownie wszyscy!!! Większość uczestników bawiła się świetnie przez cały czas trwania imprezy. Szkoda tylko, że odbywają się one tak rzadko…
      Mamy nadzieję, ze wszystkie dyskoteki w przyszłości (najbliższa pewnie w karnawale) będą równie udane.

Informacje przygotowała Samorząd Uczniowski