ZAKOŃCZENIE ROKU W RYTMIE POLONEZA

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Pani Dyrektor Małgorzata Osiecka podsumowała wyniki w nauczaniu, wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli na świadectwie średnią 6,0, a także wynik 100% na teście kompetencji.
      Nagrody otrzymali też laureaci ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów. Tradycją naszej szkoły jest przyznanie srebrnej tarczy uczniom klas szóstych. W ten sposób zostali wyróżnieni: Andrii Sheremet z 6A, Aleksandra Koprowska z 6B i Zofia Pergałowska z 6C. Po przemówieniu pani Dyrektor głos zabrał ksiądz Robert Zalewski.
      Po części oficjalnej zostało zaprezentowane przedstawienie przygotowane przez uczniów klas szóstych pod kierunkiem pani Alicji Gajowniczek. Aktorzy wcielili się w postaci dorosłych, którzy po latach przypadkowo spotykają się i wspominają lata spędzone w szkole podstawowej.

Informacje przygotwała p. Alicja Gajowniczek