Po dwóch wakacyjnych miesiącach wypełnionych odpoczynkiem, zabawą i słońcem 1 września 2016 roku do naszej szkoły powrócili uczniowie i nauczyciele. Na korytarzach znów rozbrzmiały rozmowy i śmiechy dzieci.
      O godzinie 9:00 rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Uczniów, rodziców i nauczycieli powitała nowa Dyrektor SP340, pani Małgorzata Antonowicz. Pani dyrektor życzyła wszystkim sukcesów, zadowolenia i spełnienia. Po przemówieniu wszyscy obejrzeli program artystyczny przygotowany przez klasę 5a, pod kierownictwem pani Doroty Taflińskiej.
      Po akademii wszystkie klasy wraz z wychowawcami rozeszły się do sal lekcyjnych, aby w wakacyjnym nastroju porozmawiać o nowym, rozpoczynającym się roku szkolnym. Ciekawe jaki on będzie? Na odpowiedź nie trzeba będzie długo czekać. Wszak już jutro zaczynają się lekcje!

Informacje przygotwała p. Dorota Taflińska