15 grudnia gościliśmy w naszej szkole Seniorów z osiedlowego Klubu Seniora. Goście obejrzeli jasełka przygotowane przez klasę 2l p. Doroty Majerkiewicz, wysłuchali koncertu dzieci ze świetlicy pod kierunkiem p. Tadeusza Januszewskiego.
      W stołówce szkolnej podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Kolędowaliśmy wspólnie z uczniami oraz p. Dariuszem Rączką z Gimnazjum nr 95.
      Na zakończenie spotkania gościom zostały wręczone upominki przygotowane przez świetlicę szkolną.
      Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości. Szczególnie gorące słowa podziękowania kierujemy do Rodziców i Opiekunów, którzy poświęcili swój czas i środki, aby wspólnie z dziećmi upiec na to spotkanie świąteczne ciasta, babeczki i pierniczki. Dziękujemy i życzymy radosnych i spokojnych Świąt.

Informacje przygotwała p. Marianna Wojtkowska