Mamy kolejny powód do radości. Pod koniec 2016 roku przyszedł do naszej szkoły list z pałacu Buckingham.
      W ubiegłym roku w związku z 90 urodzinami królowej, zdecydowaliśmy się wysłać kartki z życzeniami do Elżbiety II.
      Uczniowie klas IV-VI przygotowali indywidualne prace. Napisali o sobie, naszej szkole, gratulowali królowej okrągłych urodzin. Uczniowie wspomnieli, że z zapałem uczą się języka angielskiego, poznają kulturę i historię Zjednoczonego Królestwa. Do życzeń przyłączyli się także nauczyciele języka angielskiego.
      W liście który otrzymaliśmy, królowa wyraziła wdzięczność za otrzymane kartki urodzinowe i życzenia. Oczywiście królowa nie jest w stanie osobiście odpowiadać na otrzymane listy i w Jej imieniu napisała do nas dama dworu.

Informacje przygotowała p. Magdalena Krzyżanowska