Rozpoczęcie Roku szkolnego 2011/2012 dla klas pierwszych i czwartych odbyło się 1 września o godzinie 8.30 w sali gimnastycznej.
   Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.

Pani dyrektor – Małgorzata Osiecka – powitała serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców zebranych w sali, po czym przedstawiła wychowawczynie klas młodszych i starszych. Uprzedziła też, że nadchodzący rok będzie trudny ze względu na trudności lokalowe. Następnie ksiądz wszystkich pobłogosławił i życzył udanego roku szkolnego.

Wyprowadzono sztandar, a uroczystość zakończył występ klasy 6 A – w przedstawieniu „Kopciuszek” pod opieką pani J. Lejzy.
      Pozostałe klasy spotkały się pierwszego dnia ze
swoimi wychowawcami i w cieniu wakacyjnych wspomnień powitały nowy rok szkolny 2011/2012.

Ania Korwin - Kossakowska 6A

Spójrzcie jak było na uroczystości: