26 stycznia 2017r. z okazji Dnia Babci i Dziadka - Szkoła Podstawowa im. Bogusława Molskiego gościła w swoich progach Seniorów z Natolińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Na Uboczu, oraz Dziadków z klasy 3C.
      Z tej okazji uczniowie klasy 3C wraz z wychowawczynią p. Anną Głąb przygotowali przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka”. Następnie uczniowie z klasy 4D i 4E pod kierunkiem p. Aleksandry Ciemięgi wykonali inscenizację na temat „Odblaski ratują życie”.
      Wszystkim Babciom i Dziadkom obydwa przedstawienia bardzo się podobały, o czym świadczyły uśmiechnięte twarze Naszych najmilszych gości.
Na pożegnanie Drodzy Dziadkowie otrzymali wykonane przez uczniów laurki z życzeniami, oraz odblaski, aby być widocznym na drodze.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Informacje przygotowała p. Anna Głąb