Dnia 6 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę naszych uczniów i nauczycieli w I półroczu roku szkolnego 2016/2017.
      Uczniowie zgromadzeni w auli mogli wysłuchać krótkiego podsumowania wszystkich działań i prac podjętych w klasach 1-3.
      Kolejnym punktem apelu było wręczenie nagród w konkursach przeprowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły. Przed społecznością występowali po kolei najlepsi uczniowie, którzy uczestniczyli w konkursach, zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji i zostali ich laureatami. Uczniowie otrzymali pamiątkowe książki, nagrody i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.
      W czasie tej uroczystości zaszczycili nas swoja obecnością przedstawiciele Rady Rodziców SP 340 z przewodniczącym p. Robertem Wojciechowskim, którzy wręczyli upominki uczniom biorącym aktywny udział w akcji EkoMol.
      Doskonałe wyniki w nauce i konkursach w I półroczu są zachętą do wytężonej pracy w II półroczu i zakończenia roku z równie wspaniałymi sukcesami.

Informacje przygotowały: p. Wioletta Korzeniowska i p. Ilona Pełka