Każdy ( a z pewnością większość ) lubi karnawał, muzykę, zabawę i stroje. To wszystko połączone razem daje nam bal! Taki bal z fantastyczną muzyką i dekoracjami przygotowanymi przez uczniów i wychowawczynie wszystkich klas I miał miejsce w naszej szkole tuż przed feriami – 10 lutego.
      Przybyły więc tłumnie księżniczki, baletnice, pszczółki, motylki, uczniowie Hogwartu, policjanci, rycerze, kowboje, muszkieterowie. Każdy zaopatrzony w dobry humor i chęć do zabawy. Nie zabrakło rozmaitych konkursów, quizów i ulubionych piosenek, w rytm których nasi uczniowie skakali i tańczyli. Zabawa była – tu każdy z uczestników z pewnością mnożyłby „super, ekstra, fantastyczna, genialna….”.
      Następny bal znów za rok – a stroje i buty, schowane po balu, już nie mogą się doczekać, aby znowu zalśnić i zaszaleć, w ten jeden bal! (zupełnie jak my….)

Informacje przygotowała p. Dorota Zakrzewska