14 października w naszej szkole zorganizowany został apel z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci z 5D przedstawiły zebranym ciekawą inscenizację o nocy spędzonej w szkole.
       Po części artystycznej uczniowie złożyli życzenia nauczycielom i wręczyli kwiaty.
       W tym dniu klasy czwarte miały również otrzęsiny. Każdy z uczniów musiał wypić specjalnie przygotowany kwaśny napój i zjeść niesmaczną kanapeczkę, aby zostać prawdziwym czwartoklasistą.
      Klasy czwarte przygotowały część artystyczną specjalnie dla wszystkich nauczycieli. Po kolei występowały na scenie dzieci, które zostały wytypowane, aby zaprezentować swoje talenty. Były tańce, gry na różnych instrumentach, sztuki walki, skecze oraz różne historyjki.
      Na pamiątkę tego wydarzenia każdy uczestnik otrzymał w prezencie długopis. Wszystkim dzieciom bardzo podobała się
uroczystość.

Marta Matysiak 4A

Kilka zdjęć z uroczystości: