Jednym z zadań konkursu było przygotowanie i przedstawienie prezentacji. Prezentacje odbyły się na apelach 28 marca w auli naszej szkoły. Apele rozpoczynała Pani Katarzyna Parol, która w kilku słowach wprowadzała obecnych w tematykę prezentacji. Następnie Joanna, Julia i Agnieszka przedstawiły Eko-Załogę, opowiedziały o swoich inspiracjach i zainteresowaniu tematem zdrowej żywności i aktywnego stylu życia. Następnie przekazały publiczności wiedzę na temat zasad racjonalnego, zrównoważonego stylu życia i świadomości konsumenckiej.
Po każdej prezentacji Julianna i Maja zachęcały do uprawiania codziennej porannej gimnastyki, po czym w rytm dynamicznej muzyki prezentowały kilka ćwiczeń.
Na zakończenie wszystkim uczestnikom rozdawane były ulotki, na których bohaterki prezentacji, zaprojektowane przez Maję - Fitella i Mcda promują zdrowy styl życia i zapraszają na Festyn "Czas na zdrowie".

Jeżeli chcesz zobaczyć jakie treści zawierała nasza prezentacja, możesz ją tutaj zobaczyć....
pobierz PREZENTACJA "Czas na zdrowie"